Wirus Usuń Net Proxy Auto (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Net Proxy Auto. Ten przewodnik usuwania Net Proxy Auto działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Net Proxy Auto jest zbędne usługi, że system komputerowy można łatwo uruchomić bez. Istnienie tej usługi oznacza jedno – komputer już przeniknęły przez irytujących adware. Nie martw się. Adware nie jest naprawdę traktowane jako prawdziwy wirus, ponieważ nie ma prawo do uszkodzenia całego systemu. To cele przeglądarki zamiast. To złośliwe oprogramowanie jest bardzo dobry, jeśli chodzi o generowanie reklam działań. To będzie powódź ekranu z liczne pop-upy i miga wiadomości, często w formie ekskluzywne oferty, kupony, promocje sprzedaży, fake żądań aktualizacji, itp

Net Proxy Auto adware celem będzie przekierowanie do sponsorowane strony, tak aby wygenerować przychód za pośrednictwem pay-per-click lub pay-per-view metody. Co to jest więcej, to będzie nawet iść tak daleko, jak Wstrzymywanie żadnych filmów, które oglądasz, aby wyświetlić reklamę natrętne. Treść ogłoszeń, świadczone przez Net Proxy Auto malware będzie nie można robić żadnej normalnej pracy w przeglądarce.

Co trzeba wiedzieć jest, że złośliwe oprogramowanie, takie jak adware, nie jest tak zaawansowane, jak myślisz. Ono cantomat siekać jego sposób na twoim komputerze. To ty, która udzieliła ona dostęp. Tak, możesz. To prawdopodobnie stało się bez Twojej wiedzy. Adware jak ta Net Proxy Auto usługa ma sposób na oszukiwanie się na zainstalowanie go na komputerze nawet nie zdając. Często dzieje się tak poprzez wolna dołączonego oprogramowania, fałszywe aktualizacje, jak również wiadomości spamowych i załączniki, linki wątpliwe, itp

zawsze zalecamy naszym czytelnikom, aby zachować ostrożność podczas pobierania zawartości z Internetu. To jest zawsze najlepiej wybrać niestandardowe lub zaawansowane typu proces instalacji, tak aby mieć pełną kontrolę nad treścią wspomnianego już dołączonego oprogramowania. W ten sposób możesz łatwo wyłączyć wszelkie niechciane programy lub aplikacje, które uznają za podejrzane lub nigdy nie przeznaczone do pobrania w pierwszej kolejności. Doradzamy również coraz aktualizacje z licencjonowanych i wiarygodnych źródeł tylko.

Adware nie może być równie niebezpieczne, jak wirusy, konie trojańskie lub szkodnika, ale to nie znaczy, że należy doceniać jego umiejętności. Nie pozwól, aby ten złośliwy pasożyt upublicznione na twoim komputerze. Z każdym dniem generuje coraz więcej reklam, aż cały system przeciążenia i zaczyna się zawiesza. Wynik takich ataków ad ciężkie mogą obciążać komputer do punktu poważne szkody, które mogą nie być w stanie odzyskać. Nie wspominając, że reklamy wyświetlane przez ten adware może przekierowywać do podejrzanych lub nawet niebezpiecznych stron internetowych stron trzecich.

Mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa sieci web przez kliknięcie na takie ogłoszenia i umożliwiając w ten sposób hakerów do kradzieży danych osobowych, które mogą dzielić się z innymi ludźmi dla zysku. Dlatego należy usunąć złośliwe oprogramowanie z komputera, tak szybko, jak można zauważyć, jego obecność.

Net Proxy Auto Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Net Proxy Auto z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *