Wirus Usuń NetMeterX (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

NetMeterX jest określane przez malware naukowcy jako pasożyt nieprzyjemnych adware. To zagrożenie jest zaprogramowany do infekują każdej przeglądarki, który masz, tak szybko, jak ustawia stopy na twoim komputerze. Niedługo po tym to przejmie tych aplikacji i będzie generować dużą liczbę reklam, każdorazowo po otwarciu przeglądarki. Będą one specjalnie ukierunkowane na być dla Ciebie atrakcyjne, jak to możliwe, dzięki danych sieci web już uzyskane, pasożyt ma na Ciebie, jak historia i Szukaj wyników z sieci web.

Za każde kliknięcie, które możesz zrobić adware będzie zarabiać. Dlatego będzie produkować reklamy jak najwięcej jak to możliwe. A jednocześnie to jest zaprogramowany do produkcji dużej ilości promowane treści, to nie jego zadanie, aby sprawdzić te reklamy. Być może jedno klikniecie w niebezpieczną pułapkę. To zajmie tylko jedno kliknięcie, aby otworzyć tylne drzwi dla hakerów, które mają wstęp do urządzenia. Oczywiście dzieje się bez użytkownik wiedząc o tym.

Takiego pasożyta używa podstępu, aby infiltrować i opiera się na nieostrożność i naiwności, aby uzyskać dostęp do Twojego urządzenia. W większości przypadków, użytkownik nieświadomie zainstalować adware na komputerze. To zdarzyć Jeśli otwierają zainfekowany spamowych, kliknij na żądania aktualizacji zacienionych lub reklamy, pobieranie torrentów uszkodzony lub zainstalować pakiety oprogramowania, wybierając tryb szybkiej edycji w Kreatorze instalacji. Aby uniknąć urządzenie zainfekowany adware, musisz być ostrożny podczas przeglądania Internetu. Pomyśl dwa razy, zanim klikniesz na podejrzanie wyglądające reklamy lub łącza.

Również to najlepiej, aby uniknąć spamowych, jest jednym z najbardziej powszechnych sposobów adware aby poskarżyć się na Twój system niezauważony. Zajmuje jedno kliknięcie aby nieświadomie udzielić tego pasożyta dostępu do danych. Dobrą wiadomością jest to, że jedynym sposobem na tego szkodnika cyber do inwazji, jest, Jeśli zezwolisz na to. Ono cantomat siekać drogę na twoim komputerze, więc jeśli jesteś sumienny i zwracać szczególną uwagę na to, co robisz w Internecie, będziesz bezpieczny.

Adware jest często jest niedoceniane przez użytkowników. Nie popełnię tego samego błędu. Pasożyt ten jest nic, ale nieszkodliwe. Jest w stanie zniszczyć przeglądarki i ukraść Twoje dane osobowe, jak adresy IP, identyfikator logowania, hasła, jak również numery kart kredytowych, poświadczenia konta bankowego itp. Takie dane jest cenne dla oszustów, ponieważ może przynieść im dobry zysk po udostępniają go innym stronom trzecim.

Jedynym sposobem, aby powrócić do bezpieczne i wolne od reklam przeglądania jest, jeśli działasz przeciw Pasożyt ten paskudny jak najszybciej. Im dłużej go opóźnić usunięcie, gorzej będzie się Twojej sytuacji. Hakerzy bez wątpienia będzie starał się wykorzystać na swoją korzyść. Nie dają im tej satysfakcji. Chroń swoją prywatność i odzyskać kontrolę nad przeglądarki przez usunięcie tego adware NetMeterX z urządzenia.

Usuwanie wirusów NetMeterX

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa NetMeterX z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *