Wirus Usuń Netutils.dll | Aktualizacja

Trojans

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Netutils.dll. Ten przewodnik usuwania Netutils.dll działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Kto nie słyszał o wirusy koń trojański? Istnieje obawa, przez użytkowników na całym świecie. I nie bez powodu. Trojany są znane jako niezwykle wszechstronny i niewidoczne. Taki wirus można łatwo zmodyfikować system, aby była uruchamiana automatycznie przy każdym włączeniu komputera. Gdy stanie się aktywny, rozpętuje się piekło. Ofiary Netutils.dll konia trojańskiego zauważy, że nagle zmniejszy ogólną wydajność komputera.

Co więcej jeden po drugim, każdy program i aplikacji będzie działał wolniej niż wcześniej, a nawet zacząć się zawiesza. Już ten koń trojański jest pozostawiony bez nadzoru na komputerze użytkownika, tym większe szkody dostanie. Ostatecznie każdy program przestanie odpowiadać, tym ważnych procesów. Jest bardzo prawdopodobne, że dane osobowe będzie dostać skradziony przez cyber-przestępców za tego wirusa.

Koń trojański infekcje głównie są rozprowadzane za pośrednictwem pakietów wolnego oprogramowania i zwrócić się z fałszywych aktualizacji. Jest również możliwe, aby uzyskać takie zakażenie wirusem za pośrednictwem wiadomości e-mail będących spamem i załączników, plików torrent, wątpliwych linki i reklamy, itp. Radzimy wszystkim naszym czytelnikom, aby upewnić się, że dostają ich aktualizacje oprogramowania z licencjonowanych i wiarygodnych źródeł tylko. To jest zły pomysł, aby ślepo ufać losowe pop-up, który pojawił się na ekranie. Często takie fałszywe aktualizacji wiadomości kierować ofiary do niebezpiecznych stron internetowych osób trzecich, które mogą zainfekować komputer z wirusów, takich jak ransomware, robaki i konie trojańskie, jak Netutils.dll.

Inną rzeczą, zaleca się robi jest zawsze wybrać niestandardowe lub Zaawansowane instalacji podczas pobierania oprogramowania z Internetu. W ten sposób będzie mieć kontrolę nad całym procesem i będzie można łatwo usunąć zaznaczenie dowolnego programu lub aplikacji, które możesz uznać za zbędne lub nigdy nie przeznaczone do pobrania w pierwszej kolejności.

Koń trojański jest uważana za najbardziej niebezpieczne rodzaju wirusy tam. I nie bez powodu. Nie ma żadnego limitu co do jakiego szkodliwego kodu mogą być stosowane. Hakerzy mogą wybrać ich używać jako górników paskudny monet, które wykorzystują wszystkich zasobów CPU i GPU, nie wspominając, jak łatwo byłoby dla cyberprzestępców do Ciebie szpiegować.

Dzięki Netutils.dll Hakerzy mają zdolność do Ciebie szpiegować, zarówno fizycznie, jak i praktycznie. Mogą monitorować każdy krok, możesz zrobić podczas przeglądania sieci web, a także zobaczyć i usłyszeć za pomocą kamery internetowej i mikrofonu. A to tylko przedsmak możliwości infekcji Trojan. To może poważnie uszkodzić komputer do punktu Wyświetlono niebieski ekran smierci.

Chodzi o to, to by udało się wykraść prywatne dane przed tym. Wyobraź sobie informacje, takie jak hasła, adresy IP, kont bankowych, numery kart kredytowych, itp., wpaść w ręce hakerów. Mogą one wybrać do udostępniania tych danych innym stronom trzecim dla zysku. Nie chcesz aby to się do Ciebie również, czy? Pomożemy Ci usunąć niebezpieczne Netutils.dll koń trojański z komputera. To jest bardzo ważne, aby działać szybko i rozpocząć usuwanie ten wirus tak szybko, jak można zauważyć jego obecności na komputerze.

Netutils.dll Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Netutils.dll z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *