Wirus Usuń New Tab Mediasearch (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove New Tab Mediasearch

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa New Tab Mediasearch. New Tab Mediasearch wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Mieć twój homepage i Szukaj dostawca został zastąpiony? Czy możesz stale przekierowane do dziwne i nieznane witryny o nazwie Search.newtab-mediasearch.com? Jest to znak, że Twoja przeglądarka został zainfekowany przez porywacza. Malware, takich jak ten jeden jest w stanie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby upewnić się, że może to spowodować problemy bez przerw. Jest w stanie ukraść ofiary historii online, przeglądanie zwyczaje i zapytań, jak również zainstalować różne fałszywe dodatki, rozszerzenia i paski narzędzi bez wiedzy lub zgody użytkownika.

Moc najbardziej przykry porywacza jest jednak jego możliwość włączania przeglądarki do narzędzia do wyświetlania reklam. Porywacze są więcej niż zdolne do ataku ekranu z licznymi w tekście, banner i wyskakujące reklamy, które będą w szczególności skierowane odpowiednio, tak aby pojawiają się bardziej atrakcyjne i użytkownika kliknij na nich. Takie reklamy służy do tworzenia dochodów przez metodę pay-per-click.

Przeglądarka porywacze somolotu są często rozprzestrzeniają się za pośrednictwem spamu e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, dołączonego oprogramowania, aktualizacje fałszywe, fałszywe reklamy i linki, uszkodzone pliki torrent, itp. W celu uniknięcia potencjalnych infekcji złośliwym oprogramowaniem, użytkownicy muszą być ostrożni podczas pobierania oprogramowania z Internetu. Zaleca się aktualizowanie oprogramowania z oficjalnych i wiarygodnych źródeł tylko.

Remove New Tab Mediasearch
The New Tab Mediasearch Virus

także, podczas pobierania pakietów wolnego oprogramowania, należy zawsze wybrać zaawansowane Custom/ rodzaj instalacji, więc może być w stanie zobaczyć całą zawartość pakietu. Często złośliwe oprogramowanie nie jest poprawnie ujawniane i użytkownicy mają inaczej, wiedząc o jego istnieniu, oprócz ten jeden. Po oglądałeś co wymienione program i aplikacji, można łatwo usunąć zaznaczenie jakiegokolwiek oprogramowania, możesz znaleźć podejrzane lub że nawet nie chce pobrać po pierwsze.

Podczas gdy porywacze nie uważane są za prawdziwe wirusy, ponieważ one zainfekować przeglądarki tylko, nie całego komputera system, to jeszcze nie znaczy, że należy doceniać. Przeglądarka porywacze somolotu są nieszkodliwe. Być może jedno kliknięcie od potencjalnego zakażenia wirusem jak koń trojański lub nawet szkodnika! Nie wpaść w pułapkę hacker!

Również ostatecznie obniży wydajność przeglądarki, powodując częste awarie i zawiesza się. To uniemożliwi jakichkolwiek prac na twoim komputerze. Nie pozwól, aby cyberprzestępcy złamanie zabezpieczeń sieci web bezpieczeństwo i prywatność! Usunąć ten złośliwy pasożyt, zanim będzie za późno! Postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej i Dowiedz się, jak pozbyć się tego porywacza przeglądarki dzisiaj!

Usuwanie wirusów New Tab Mediasearch

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć wirusa New Tab Mediasearch z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć New Tab Mediasearch wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *