Wirus Usuń Newfolder.exe | Aktualizacja

Trojans

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Newfolder.exe. Ten przewodnik usuwania Newfolder.exe działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Newfolder.exe wirus jest infekcja konia trojańskiego. Po penetracji systemu, złośliwy Trojan zaczyna się robi wszelkiego rodzaju zadania do obniżenia obrony komputera. Ostatecznym celem jest otwarcie drzwi dla innych infekcji, takich jak adware, przejmującymi kontrolę nad przeglądarką, ransomware, robaki i inne. To będzie przenikać przeglądarki i zmienić jego ustawienia DNS. Umożliwi to Newfolder.exe wirusa, aby zmienić twój homepage i nie wykonać zrewidować silnik do innej strony internetowej. W takim przypadku nie należy ufać nieznanej witrynie, aby przeprowadzić wyszukiwanie.

Przeglądarki można zacząć zachowywać się dziwnie, z powodu aktywności Trojan. To może przekierowanie do losowej strony internetowe podczas sesji. Nowe okna przeglądarki i karty mogą być otwarte losowo razy. W wielu przypadkach pochodzą one w formach reklamy. Reklamy będą wyświetlane ofert dla różnych towarów handlowych. Przyjdą po okazyjnych cenach na Twoje zainteresowanie. Nigdy nie należy stosować je. One może prowadzić do uszkodzonych stron internetowych, rozprzestrzeniania się złośliwego oprogramowania. Newfolder.exe wirus może również utrzymywać ślad od sesji przeglądania i zebrać wszystkie rodzaje wejść o historii, plików cookie, preferencje i dane osobowe (PII). Dane te mogą być sprzedawane osobom trzecim, którzy mają karnych intencji.

Newfolder.exe wirus używa metody dystrybucji ukradkiem do wprowadź użytkowników maszyn niezauważone. Najczęściej stosowaną techniką jest spam e-mail. Trojan może być zamaskowane jako załączonego dokumentu, błędnie wymienione jako plik .doc lub .pdf. W rzeczywistości załącznik jest wrogimi program w formacie .exe. Spam e-mail często błędnie wiarygodnych firm i stron internetowych usług, których używasz. Aby sprawdzić, czy danej litery w polu pochodzi od nadawcy, wiarygodne, czy sprawdzanie jego nazwę i kontakty. Jeśli adres e-mail nadawcy odpowiada rzeczywistej firmy e-mail, można go zabrać jako prawdziwe.

Niektóre wiadomości spam można wyświetlić listę własnego adresu nadawcy wiadomości e-mail. To może zaskoczyć, jeśli nie nastąpiło to przed. Jeśli nie pamiętacie, wysyłanie sobie maila, który pochodzi z własnego adresu, po prostu go zignorować. Newfolder.exe wirus również mogą być transmitowane przez uszkodzone strony internetowej. Być ostrożnym o odwiedzanych stron. Jeśli jesteś obeznany z danym miejscu, wyszukiwanie informacji o to, aby zobaczyć, jeśli uważa się za bezpieczne, aby odwiedzić. Złamany link można również wziąć do zainfekowanej strony. Należy tylko ufać źródeł i osób, które znasz. Link z nieznanej witrynie lub osoba może być naprawdę przekierowanie do niebezpiecznych domeny.

Newfolder.exe wirus czy wszelkiego rodzaju zmiany do ustawień wewnętrznych. Umożliwia to do osłabienia swojej obrony, co sprawia, że łatwiejsze do szkodliwych programów wprowadzić dane swojego komputera i daje ten trojański opcję, aby uzyskać dostęp do historii przeglądania. Trojan może blokować zapory do systemu narażone na zewnętrzne ataki. To przyciągnie wszelkiego rodzaju narzędzia podstępny i pozwalają im wejść komputer. Newfolder.exe wirus zmienia stronę główną i domyślną wyszukiwarkę do innej strony. Nieznanej wyszukiwarki mogą prowadzić do uszkodzonych stron internetowych, które są wykorzystywane do rozprzestrzeniania przejmującymi kontrolę nad przeglądarką, adware, robaki, ransomware i inne typy programów szpiegujących. Spowolni komputera i mogą wystąpić awarii systemu.

Newfolder.exe wirus również wygeneruje wyskakujące reklamy, pokazując oferuje dla szerokiej gamy towarów handlowych. Te reklamy pochodzą ze stron osób trzecich o podejrzanej reputacji. Może Cię zainfekowany złośliwym oprogramowaniem, jak również. Przez nieuprawnionych ingerencji w ustawienia DNS i zapory, Trojan zyska dostęp do informacji przechowywanych w Twojej przeglądarce. Ono puszka metalowa zapis historii, tracking cookie, adres IP, położenie geograficzne, nazwy użytkownika, hasła i innych PII. Dane zebrane na Ciebie mogą być sprzedawane osobom trzecim bez Twojej wiedzy i zgody.

Musisz usunąć wirusa Newfolder.exe i wszystkie pliki, stworzony na dysku twardym. Trojan może dokonać wpisów rejestru, które mogą być nadal używane przez wrogimi programami chce wprowadzić nawet po Newfolder.exe został usunięty. Istnieją wytyczne, aby pomóc przeprowadzić proces. Upewnij się, postępuj zgodnie z instrukcjami usuwania ściśle i utrzymania ich oryginalnej kolejności. Aby sprawdzić, czy inne szkodliwych plików, można przeprowadzić skanowanie audiowizualny program.

Newfolder.exe Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Newfolder.exe z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *