Wirus Usuń OnlineGuard | Aktualizacja

PUP
Remove OnlineGuard

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć OnlineGuard. Ten przewodnik usuwania OnlineGuard działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

OnlineGuard jest to program, który obiecuje użytkowników komputerów do ochrony systemów przeciw infekcji internetowych. Niemniej jednak praktycznie nie jest to możliwe, zwłaszcza, gdy biorąc pod uwagę fakt, że aplikacja został sklasyfikowany jako potencjalnie niechciane i reklam program. Mając na uwadze tę klasyfikację, powinieneś wiedzieć, że OnlineGuard jest bardziej prawdopodobne, aby przyciągnąć różne zagrożenia dla systemu, zamiast blokowania ich sposobem, w.

poza tym, OnlineGuard będzie powodzi przeglądarki sieci web z tony reklam komercyjnych, które będą na pewno przeszkadzać codziennych sesji przeglądania. Na podstawie wszystkich wyżej wymienionych, należy usunąć OnlineGuard z komputera bez rozpatrzenia.

OnlineGuard zwykle nacieki komputera za pomocą innych wolnych programów, które zostały ogłoszone na udostępniania stron internetowych osób trzecich. Programy te są powiązane z kilka innych darmowych aplikacji, które są oferowane dla instalacji dodatkowego oprogramowania. Z tego powodu nigdy nie należy zapominać, aby bardzo uważnie przeczytać wszystkie informacje dostarczone przez Kreatora instalacji. W ten sposób otrzymasz możliwość opt-out dodatkowo oferowanych aplikacji. Jeśli pominąć tę opcję, kilka niepotrzebnych programów będą zainstalowane na tym komputerze, w tym OnlineGuard, które mogą powodować problemy związane z zabezpieczeniami.

Remove OnlineGuard
The OnlineGuard Virus

W wypadku OnlineGuard jest już obecny na komputerze, wyniki online i połączenie z Internetem może znacząco spowolnić. Jednak co jest jeszcze gorsze jest fakt, że jako OnlineGuard ma być narzędziem bezpieczeństwa, można dostarczone z fałszywych wyników skanowania twierdząc, że niektóre zagrożenia są obecne na komputerze.

Nadal głównym problemem jest to, że reklamy generowane przez OnlineGuard może należeć do programu oddziałów, którzy nie są znane i może również zawierać cyberzłodziei. W związku z tym Jeśli kontaktujesz się z któregokolwiek z podanych reklamy może prowadzić do zakażanie twój PC z malware. Aby uniknąć tego problemu, można byłoby lepiej odinstalować z systemu OnlineGuard od razu.

Na szczęście proces usuwania OnlineGuard nie jest wcale trudne. Program może być usunięty ręcznie lub automatycznie. Jeśli wolisz ręcznego, można postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej. Jednak nawet po zakończeniu tego procesu, należy uruchomić pełne skanowanie komputera, aby upewnić się, że są bez innych zagrożeń istniejących na nim. Jeśli takich zagrożeń są wykrywane, antimalware program usunie je całkowicie i będzie chronić system przed szkodliwym oprogramowaniem w przyszłości.

OnlineGuard Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć OnlineGuard z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *