Wirus Usuń Onlinevideoconverter | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Onlinevideoconverter. To Onlinevideoconverter wirusa usuwania Przewodnik działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Może wiesz Onlinevideoconverter jako legalny program, który pozwala konwertować pliki wideo. Usługa ta może być używana zarówno online (z jego oficjalnej strony) i jako rozszerzenie przeglądarki oddzielnych. Aplikacja jest już od dawna, ale wygląda na to, że teraz jest zaangażowany w niektórych naprawdę mrocznej biznesu. Dlatego to jest klasyfikowane jako PUP (potencjalnie niepożądany Program). Ale nie pozwól, aby zwieść nazwie. Nie ma nic potencjalnych o tym. Po angażować się z tej aplikacji, to będzie przejść do przejęcia przeglądarki i włączyć go do narzędzia do wyświetlania reklam.

Więcej kliknięć możesz zrobić na generowane reklamy, lepiej zysku, będzie się hakerom za nim i dla stron, promuje również. Ale przez spadające w jego pułapkę ryzykujesz nie tylko irytujące atak ad. Można umieścić informacje osobiste i finansowe w niebezpieczeństwie. Czy zastanawiałeś się jak pasożyt sprawia, że jego reklamy jest tak atrakcyjne? Dostosowując je według przeglądania wyników historia i wyszukiwania, które go ukradł z przeglądarki.

A wiadomo, że PUP wprowadzić komputer, gdy go pobrać lub użyć jego formularza online, może przejść niezauważona przez innych środków, jak również. Złośliwe rozszerzenie znajdują się czają się za spam poczta elektroniczna, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, torrenty, pakiety oprogramowania, żądań aktualizacji i wątpliwych linki i reklamy.

Aby upewnić się, że tego szkodnika cyber nie będą przemykać przez niezauważone, trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, co robisz na komputerze. Jeśli to możliwe, zdecydować się na Custom/ Zaawansowane instalacji, dzięki czemu można sprawdzić, czy ma żadnego dodatkowego oprogramowania, który nie jest poprawnie ujawniane aby zauważyć. Jeśli istnieją wszelkie Instalacje opcjonalne, trzeba je odznaczyć. Częściej niż nie taka dodatkowa zawartość jest rzeczywiście malware w przebraniu.

Onlinevideoconverter jest bardzo przykry pasożyta. To jest bardzo uciążliwe i uniemożliwi o normalnej przeglądarki doświadczenia, przez cały czas przerw w pracy aby wyświetlić wiele reklam. Co więcej to złośliwe oprogramowanie daje hakerom możliwość uzyskać cenne informacje, takie jak, ale nie ograniczając się do kont bankowych, numery kart kredytowych, identyfikator logowania, hasła, adresy IP i danych w sieci web z przeglądarki. Informacje, jak to może przynieść im dobry zysk, skoro oni go udostępnić stronom trzecim wątpliwe.

Więcej czasu, które pozwolisz pasożyta nocleg na twoim komputerze, gorszy stan dostanie. Widzisz, liczby reklam będzie w dalszym ciągu rosnąć, aż zaczyna być problemem dla przeglądarki. Prędzej czy później nie będzie można na bieżąco wyświetlanie wszystkich promowane treści i wola wzdrygnąć się wobec upaść. W tyle i powolny internet prędkości są również wśród objawy tej infekcji złośliwego cyber. Do ochrony prywatności w Internecie i uniknąć dalszych szkód, trzeba jak najszybciej usunąć ten PUP.

Usuwanie wirusów Onlinevideoconverter

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa Onlinevideoconverter z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *