Wirus Usuń Panda Viewer | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Panda Viewer. Ten przewodnik usuwania Panda Viewer działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Panda Viewer nie jest pomocne w aplikacji. Tak, jego nazwa brzmi ładna ale nie daj się zwieść go. Panda Viewer jest potencjalnie niechcianych programów, które leży na Twojej twarzy. Narzędzie jest reklamowany jako darmowe narzędzie, które ułatwia zrozumienie różnych rodzajów powieści graficznych. Cóż to jest kłamstwo. Po pierwsze PUP nie jest wolna. Tak, może nie płacą za to pieniądze, ale na pewno płacisz z prywatności i komfortu. Po drugie nie pozwala czytać powieści graficznych. Wcale. Co robi jest wlaczyc aktywności w koszmar.

Na szczęście dla Ciebie, pomożemy Ci usunąć tego intruza, zanim będzie za późno. Jeszcze trzeba działać szybko. Im dłużej pozostaje szkodników na pokładzie, dostaje swoje kłopoty najgorsze. Zrobić dobry uczynek i pozbyć się infekcji natychmiast. Im szybciej to już nie ma, tym lepiej dla Ciebie i Twojego komputera. Nie zwlekaj. Opóźnienia prowadzić do żalu.

Z PUP na pokładzie nic nie jest takie same. Twoje doświadczenia w Internecie nie jest taka sama. Za każdym razem można otworzyć jedną z przeglądarek, dostanie przekierowany do podejrzanych stron. Również dodatkowe karty otwarte przez cały czas. Każdy obejrzeć film online zostaje wstrzymany na reklamy niezwykle długie przerwy. Cały ekran jest pokryty reklamy, które stają się coraz bardziej każdego dnia. Jesteś zmuszony do czynienia z lawiną reklam na dzień.

Wszelkiego rodzaju pop-upów, reklamy, oferty, kupony, najlepsze ceny, reklamy wideo itd będzie obejmujące cały ekran cały czas. Czy można pracować w takich warunkach? Bardzo w to watpie że można dostać każdą wykonaną z stałym przekierowania i powodzi ad nigdy nie ustanie. Ale tam jest więcej. Shenanigans adware jest nie tylko przeszkadzać. One narazić użytkownika na zagrożenia.

Widzisz, te liczne reklamy są sponsorowane. Wiesz, co to znaczy, prawo? Oszuści korzystać z nich do generowania ruchu w sieci do określonych stron, więc mogą zyskać zysku. I ich zysków przyjść tylko na Twój koszt. Są one za pomocą mechanizmu pay-per-click, więc za każdym razem po kliknięciu na reklamę możesz pomóc hakerom wypełnić ich kieszenie. I najgorsze jest to że istnieje ryzyko własne maszyna do napełniania z więcej zakażeń w procesie.

Większość reklam ukryć inne zagrożenia, które są tylko jedno kliknięcie od atakuje Cię. Znaleźć Twój komputer, pełen pasożytów w krótkim czasie. I jeśli tak się stanie, jak długo ty myślisz, że to będzie trwało, zanim pojawi się Blue Screen of Death? Jedno zagrożenie, które można rozwiązać, ale 5 10… nie tak dużo. Nie podjąć to ryzyko. Śledzić nasz przewodnik usuwania poniżej i czyszczenia komputera raz na zawsze. Jeśli nie, będzie to pożałujesz, raczej wcześniej niż później.

Jak skończy się z Panda Viewer na pokładzie? Jeśli nie go pobrać samodzielnie, jak on wprowadzony? Proste, szkodnika oszukał Ciebie daje uprawnienie do uzyskania w. To, co zrobić infekcje. Zwrócą się do taktyki podawanie wskazówek jak wiązkach freeware, fałszywe aktualizacje, e-mail wiadomości e-mail i uszkodzone linki do poszukiwania Twojej zgody. Jeśli jesteś nieostrożny i nie zwracają uwagi, dajesz go nie zdając sobie sprawy. Na przykład podczas gdy uważasz, że aktualizacji Java, może być instalowany malware zamiast.

Zawsze należy przeczytać umowę licencyjną przed ich zaakceptowaniem. Nie opuszczaj drobnym drukiem, że może zawierać niektóre postanowienia wprowadzające w błąd. Zapomnij o kliknięcie “next” w ślepą wiarę. To prowadzi do zakażenia. Nie należy się jeszcze łatwiejszy cel przez ich zaniedbania.

Panda Viewer Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Panda Viewer z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *