Wirus Usuń Picexa Viewer | Aktualizacja

PUP
Remove Totaldlls.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Picexa Viewer. To Picexa Viewer wirusa usuwania Przewodnik działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Mimo promowana jako użyteczne narzędzie, które zwiększa wrażenia podczas oglądania obrazu, funkcje Picexa raczej inaczej. Program jest twierdził, że obsługuje formaty obrazu 67, funkcja wysokiej jakości możliwość powiększenia rysunków i zmniejszenia zużycia zasobów do 70% w celu zwiększenia szybkości komputera, jednak nadal traktowany jest jako potencjalnie niechcianych programów (PUP). Oznacza to, że Picexa jest zdecydowanie niezaufanych i niebezpiecznych aplikacji, której nie musisz na twoim komputerze. Nadal Jeśli okaże się, że Picexa już został zainstalowany na maszynie wirtualnej, należy ją usunąć jak najszybciej, ponieważ jest w stanie powoduje, że wiele problemów związanych z zabezpieczeniami.

Oficjalny przedstawiciel strony internetowej Picexa jest picexa.com, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat aplikacji. Strona oferuje przycisk Pobierz dla uzyskania programu bezpośrednio stamtąd, jednak to wydaje się niemożliwe, ponieważ podany link do pobrania jest nieaktywny. Mając na uwadze, że Picexa jest promowana jako bardzo przydatny program, fakt, że użytkownicy nie można go pobrać z oficjalnej strony, wydaje się dość dziwne.

Jednak jest to prawie jedyne, co musisz się martwić jeśli chodzi o Picexa. Fakt, że nie jest możliwe, aby pobrać aplikację z jego homepage oznacza, że to musi mieć zainstalowane na komputerze bez Twojej wiedzy i zgody. To zwykle dzieje się podczas procesu instalacji nowego oprogramowania na system, ze względu na fakt, że użytkownicy nie czytać Regulamin przez Kreatora konfiguracji aplikacji. W takim przypadku oni po prostu zgadza się wszystko w pośpiechu i niech adware w systemie, nawet nie zdając. W związku z tym należy być bardzo ostrożnym za każdym razem, gdy podczas instalowania nowych aplikacji na komputerze i ostrożnie wybrał źródeł do ich pobierania. W przeciwnym razie zabezpieczenia systemu będzie umieścić w niebezpieczeństwie.

Oprócz jego obietnicach wymienionych powyżej Picexa ma zwiększyć szybkość komputera. Jednak to z pewnością nie nastąpi ze względu na fakt, że gdy są obecne w systemie, program uruchamia procesy w tle, podczas gdy komputer jest włączony i zajmuje dużo energii. To na pewno będzie spowodować niedogodności i może kontynuować na długo przed zdajesz sobie sprawę, co to jest rzeczywisty problem.

Remove Totaldlls.com
The Totaldlls.com Virus

należy pamiętać, że jeśli zauważysz jakiekolwiek zmiany w zachowaniu systemu, należy z pewnością znaleźć przyczyny powodujące je jak najszybciej, bo problem może być bardziej poważne, niż można sobie wyobrazić. Również nie należy aktualizować Picexa na komputerze ze względu na jego zdolność do łączenia do Internetu bez Twojej zgody i pobrać złośliwe oprogramowanie systemu. Po zainstalowaniu na komputerze wirtualnym, złośliwe oprogramowanie może powodować różne problemy techniczne i poważnie zagrozić bezpieczeństwa.

W przypadku sesji przeglądania zostały przekierowane do niezaufanych stron internetowych, zagrożone pliki, jest bardzo prawdopodobne, że niektóre infekcje komputera może udało się infiltracji sieci maszyny wirtualnej. W rezultacie zakażenia mogą być ukryte w systemie i mogą zezwolić na niektórych cyberprzestępców do uzyskania dostępu do komputera i wykraść poufne dane. W przypadku, gdy to się dzieje, jedynym sposobem, aby całkowicie usunąć wszelkie zagrożenia i wirusy z systemu i chronić dane osobowe przed kradzieżą, jest użycie programu automatycznych zabezpieczeń. Używając go, wszystkie ukryte infekcje może być położony i usunięte na raz.

Picexa mogą być usunięte z komputera, ręcznie lub automatycznie. Instrukcje ręcznego znajdują się poniżej tego artykułu. Jednak nawet jeśli po zakończeniu procesu ręcznego, trzeba jeszcze uruchomić pełne skanowanie komputera, aby zidentyfikować wszelkie resztki rejestru lub plików tymczasowych. Można to zrobić po zainstalowaniu narzędzia renomowanych ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, który spowoduje usunięcie wszystkich istniejących zagrożeń na raz i będzie chronić swój system przed szkodliwym oprogramowaniem 24/ 7 dziennie.

Usuwanie wirusów Picexa Viewer

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa Picexa Viewer z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *