Wirus Usuń Reverse Page (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Reverse Page

Reverse Page jest sklasyfikowany jako aplikacja adware, ze względu na jego natrętne zachowanie, gdy na twoim komputerze. W rzeczywistości, ten adware jest nie tak niebezpieczne sam, jednak tak szybko, jak to infekuje system, aplikacja spowalnia komputer, zalewa monitora z wielu reklam i zagraża bezpieczeństwa.

Reklamy wyświetlane przez aplikacji adware są dostarczane przez niezaufanych stron trzecich, których pochodzenie jest nieznane. W związku z tym należy zignorować te reklamy momentu ich ogłoszenia i usunąć z komputera bez wahania Reverse Page. Faktycznie usuwanie programu adware jest jedynym sposobem, aby pozbyć się natrętne reklamy i chronić komputer przed złośliwym oprogramowaniem.

Oficjalna strona Reverse Page jest reversepage.com, jednak jeśli próby pobrania aplikacji, znajdziesz się, że link do pobrania nie jest aktywny. Oznacza to, że zainstalowano adware program na komputerze w inny sposób. W rzeczywistości, to bardzo prawdopodobne, że ustawienia Reverse Page według siebie. Dzieje się tak zwykle, po zainstalowaniu innych freeware w systemie, ponieważ adware często podróżuje w pakietach oprogramowania.

Podczas procesu instalacji nowych aplikacji użytkowników komputerów zwykle nie przeczytać warunki dostarczonych przez Kreatora instalacji i zgadza się wszystko w pośpiechu. Niestety wynik jest pozwalając malware w ich maszyn wirtualnych, nawet nie zdając na początku. Niemniej podczas licznych pop-upy wzdrygnąć się przedstawienie w górze uporczywie, to pewne, że potencjalnie niepotrzebny program jest już obecny na komputerze wirtualnym.

Remove Reverse Page
The Reverse Page Virus

Reverse Page należy do znanej rodziny SuperWeb aplikacji adware, więc program nie jest znacznie różni się od innych członków rodziny. Jego poprzednicy, Key Lime jaszczurka, Rad Rater, Mark słód itd., zostały przekazane przy użyciu tej samej metody, jak również. Tak Oficjalna strona internetowa Strona Riverse jest po prostu oszustwo, stworzony, aby oszukać użytkowników, że wniosek jest uzasadniony.

Jak najszybciej Reverse Page infekuje komputer, dodaje rozszerzenie do głównych przeglądarek internetowych – Internet Explorer, Mozilla Firefox i Google Chrome (nie w tym najnowszej wersji Google Chrome, które blokują Reverse Page ze względów bezpieczeństwa). W każdym razie, co powinieneś wiedzieć jest to, że Reverse Page jest zdolne do uzyskiwania dostępu do swoich danych osobowych, w ten sposób poważnie zagraża bezpieczeństwa.

Reverse Page jest zaprogramowany do monitorowania aktywności wirtualnych i zapis historii przeglądania, aby zapewnić dostosowanych reklam, które z pewnością wywołają w swoje interesy. Każde kliknięcie na Dodaj wyświetlane zyski zysk dla stron trzecich, chowając się za aplikacji adware. To jest jedynym sposobem dla Reverse Page, aby przetrwać.

Jeśli nie chcesz ryzykować bezpieczeństwo osobiste i udostępniać prywatne dane stronom trzecim nierzetelne, należy usunąć Reverse Page z komputera od razu. W ten sposób podejrzanych reklam zostanie natychmiast zakończone.

Usuwanie wirusów Reverse Page

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Reverse Page wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *