Wirus Usuń Safe Searching Search (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Safe Searching Search

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Safe Searching Search. Ten przewodnik usuwania Safe Searching Search działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Safe Searching Search jest nic, ale bezpieczny. Prawda jest taka, że ten program jest klasyfikowany jako porywacza przeglądarki. Mieć do czynienia z porywacza przed? Jeśli tak, wiesz dokładnie jak irytujące, wścibskich i niebezpieczne jest. Jeśli nie, przygotuj się na kłopoty. Pasożyt ten przyniesie nic ale bóle głowy i unpleasantries do Ciebie i Twojego systemu. Dlatego najlepiej można zrobić to usunąć go jak najszybciej.

Gdy zauważysz, że porywacz na pokładzie, zacząć szukać jego kryjówki i usunąć go po wykryciu. Im szybciej to zniknie z Twojej maszyny, tym lepiej. Jeśli zostawisz to swobodne działanie, prędzej czy później będzie go spod kontroli i następnie jego usunięcie będzie dużo trudniejsze zadanie. Nie czekaj długo dla szkodników, aby wydostać się z rąk. Działać już teraz! Nie zapomnij, że masz do czynienia z infekcją i nie ma infekcji zasługuje na miejsce na twoim komputerze. Zrobić dobry uczynek. Zlokalizować intruza i się go pozbyć jak najszybciej. Nie trać czasu w debatach. Opóźnienia prowadzić do żalu.

Po wejściu porywacza, problemów rozpocząć wylewanie. Natychmiast zmienia poprzednią stronę główną i wyszukiwarki z własnej domenie złośliwego i bez względu na to, co możesz nie można cofnąć te zmiany. Porywacz nie potrzebuje Twojej zgody, aby dokonać modyfikacji. Robi, co chce. To nie coś innego, choć. Przy każdym przejściu w tryb online, otrzymasz przerwany. Szkodnika bombarduje się z Tobą wiele zacienionych reklamy na codzień. To także przekierowuje do mnóstwo podejrzanych stron. Surfowanie po Internecie jest nie to, co kiedyś było. Nie można wprowadzać jeden online przenoszenia nie będąc niepokojonym przez porywacza. Zakażenie skutecznie ruiny twój pasienie się przeżycie i sprawia, że można uniknąć własnej maszyny. Jeszcze jest więcej.

Remove Safe Searching Search
The Safe Searching Search Virus

Wyburzone działań online na bok, porywacz również zagraża Twojej prywatności. Od tej chwili wkracza ona szkodnika uruchamia, szpiegostwo na Ciebie i monitorowania wszystko, co robisz. Wie to stron, które odwiedzasz, co strony jak historia sprzed infekcji przeglądarki, itp. Innymi słowy, Safe Searching Search badania Ci znaleźć to, co lubisz i następnie używa tych informacji do wyświetlania reklam, które będzie iskra zainteresowanie. Następnie Jeśli klikniesz na te reklamy, oszuści za porywacza zarabiać. Jest to pay per click mechanizm.

Hakerzy używają możesz zarobić pieniądze. Jesteś ich sponsorem. Większym problemem jest to, że pomagając im osiągnąć zyski, są samodzielnie narażają na niebezpieczeństwo. Nic porywacz wyświetla jest bezpieczny. Z tego szkodnika na pokładzie możliwość lądowania na niebezpieczne strony jest znacznie bardziej prawdopodobne. Stamtąd inne zakażenia są tylko jednym kliknięciem. Nie pozwól, aby tego szkodnika stosowania takiego i nie pozwól, by zainfekować komputer z więcej zagrożeń. Nasz przewodnik usuwania poniżej i usunąć go na miejscu. Zrób to, zanim będzie za późno!

Jak ty utknąć z Safe Searching Search? Nie wydaje się znikąd. Został on zainstalowany… Przez Ciebie. Czy pamiętasz, co daje ten pasożyt pozwolenie na wjazd? Oczywiście nie! Bo to nie pytałem otwarcie. To nabrać. Prawdopodobnie został dołączony do innego programu w sieci Web i instalacji tego programu Safe Searching Search zakradł się również. Jest to metoda wiązanie. Jednak to tylko sukces, ponieważ użytkownicy nie zwracać uwagę podczas instalowania aplikacji. One spieszyć proces i nadzieję na najlepsze. Nie popełniłam tego błędu dwa razy. Zawsze uważnie przeczytać to, co zgadza się. Nie wolno pominąć drobnym drukiem. Jeśli zauważysz, że coś niezwykłego, należy natychmiast przerwać instalację. Jeśli jesteś czujny, Hakerzy będą znacznie trudniej nakłonić użytkownika.

Safe Searching Search Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Safe Searching Search z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *