Wirus Usuń SaleBuilder (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć SaleBuilder. Ten przewodnik usuwania SaleBuilder działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Na pierwszy rzut oka, SaleBuilder wygląda jak godnej aplikacji, jednak, to nie rzeczywistość. Co ten program rzeczywiście to wprowadzać w błąd potencjalnych użytkowników komputera z jego rzekomej zdolność do odkrycia przydatnych kupony na zakupy. Jednak głównym problemem jest to, że po zainstalowaniu programu, użytkownicy albo twarz nie oferty w ogóle, lub napotykają wątpliwe wyskakujących okienek i banery promujące oferty.

W obu przypadkach, program może być stosowany w złośliwych celach, należy usunąć SaleBuilder z komputera jak najszybciej. W przeciwnym razie Twoje wirtualne bezpieczeństwo będzie poważnie zagrożona przez różnych instalatorów malware i phishing oszustwa.

Oficjalna strona SaleBuilder – salebuider.info, nie jest najważniejszym kanałem dla aplikacji adware. Stronie głównej jest aktywny i nic złego się stanie, jeśli klikniesz na SaleBuilder pobieranie przycisk, jednak strony internetowej jest właściwie bezużyteczne ponieważ przedstawia zasady ochrony prywatności aplikacji, i ten dokument jest ważne, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o SaleBuilder.

Zasady ochrony prywatności aplikacji ujawnia połączenie do stron trzecich, zatrudnienia, śledzenie plików cookie i niektórych innych ważnych danych, w którym użytkownicy muszą znać. W każdym przypadku będzie prawdopodobnie należy usunąć SaleBuilder z komputera Jeśli możesz pobrać go za pomocą usługi stron trzecich.

Należy pamiętać, że Installrex i Vittalia są wśród dystrybutorów oprogramowania, które z pewnością trzeba się trzymać z dala od. W przypadku, gdy pobierzesz, SharkShopper, DownSavie lub innych klonów SaleBuilder, za pomocą tych usług, trzeba będzie usunąć szereg innych zagrożeń z komputera.

Ze względu na fakt, że SaleBuilder to program reklam, główną cechą tej aplikacji jest do wyświetlania reklam. Użytkownicy, którzy szybko usunąć adware po instalacji prawdopodobnie nie będzie widać żadnych reklam, jednak, jeśli odroczone usunięcie coraz więcej reklam pojawią się.

Wyświetlone oferty mogą być nieszkodliwe, ale również inicjują może przekierowanie do zainfekowanych stron, fałszywe Sklepy online, obecne badania zbierania danych, itp. Należy pamiętać, że twórcy SaleBuilder nie ponosi odpowiedzialności za treści, które promują, jednak są one odpowiedzialne za tworzenie niezaufanym oprogramowaniem. Dlatego SaleBuilder należy usunąć z komputera bez rozpatrzenia.

Czasem SaleBuilder maja być reprezentowane przy użyciu różnych nazw, takich jak SaAleBauieledere lub SaaleBuuiilders. Może to być powodem, dlaczego oprogramowanie do usuwania złośliwego oprogramowania nie złapał i automatycznie usunięte SaleBuilder. W przypadku, gdy to się stało, na pewno należy odnowić program bezpieczeństwa, którego używasz, aby chronić komputer przed bardziej niebezpieczne zakażenia.

Instrukcjami poniżej reprezentują usuwanie ten konkretny program reklamy, ale nie wszystkich istniejących zagrożeń. Z tego powodu Instalowanie legalnych antimalware narzędzia w systemie jest wysoce zalecane.

SaleBuilder Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć SaleBuilder z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *