Wirus Usuń Screen Watch (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Screen Watch

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Screen Watch. Ten przewodnik usuwania Screen Watch działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Screen Watch jest klasycznym członkiem rodziny porywacza przeglądarki. Jeśli masz go na pokładzie, jesteś w tarapatach. Jak wszystkie porywacza którego utkniesz z to program bardzo irytujące, wścibskich i niebezpiecznych. Jego obecność w systemie nie prowadzi do niczego dobrego. Porywacze są uważane za straszne towarzysze. Nie spodziewaj się ten jeden, aby być inaczej, bo skończy się rozczarowany. Zamiast tego podjąć natychmiastowe działania, aby pozbyć się intruza. Im dłużej pozostaje na Twojej maszynie, więcej problemów to przyczyny i tym trudniej robi należy się zająć. Dlatego nie trać czasu w niepotrzebne dyskusje.

Akceptować fakty które maszyny w niebezpieczeństwie i ustawy. Znajdź dokładnie ukrywanie miejscu intruza i usunąć go po wykryciu. Daje to wystarczająco dużo czasu do wymknąć się spod kontroli. Każda infekcja dostaje na rękę ostatecznie i następnie pogarsza sytuację ofiary. Nie pozwól, aby ten scenariusz rozwijać. Dowiedz się, gdzie ukrywa się szkodnika i nie wahaj się usunąć go na dobre. Im szybciej to znika z systemu, tym lepiej. W przeciwnym razie to tylko kwestia czasu, zanim go powoduje, że pewne nieodwracalne uszkodzenia.

Remove Screen Watch
The Screen Watch Virus

Po porywacz ma wprowadzony system, problemów rozpocząć wylewanie. Wcześniej normalny i przyjemne doświadczenie przeglądania już nie ma. Nic nie jest tym samym już bo Screen Watch przejmuje. Rozpoczyna się wprowadzanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki do tyłu. Na przykład zastępuje zarówno twój homepage i wyszukiwarki na stronie Search.mysearch.com. Były nie zapytał ani poinformował o tym przetasowania realizowany. Porywacz nie potrzebuje Twojej zgody. Dlatego to się nazywa ten sposób. Poza tym zmienione nieuprawnione, szkodnika również włącza aktywności w koszmar. Jeden ruch w Internecie nie można wprowadzać bez jego ingerencji. Ci są stale przekierowany do Search.mysearch.com i innych miejsc, po prostu jak zacienionym. Przeglądarki, walczyć, aby poprawnie wyświetlać zawartość.

Każda witryna, którą odwiedzasz jest całkowicie pokryte w reklamach w różnych kształtach i formach, które stają się coraz bardziej każdego dnia. To niemożliwe surfować po Internecie, normalnie jak kiedyś. Porywacz sprawia, że można uniknąć za pomocą własnej maszyny. Ale jest coś jeszcze. Paskudny szkodników również zagraża Twojej prywatności. Rozpoczyna szpiegostwo na Ciebie od momentu jego wejścia. Wszystko, co robisz online monitoruje i rejestruje go. Następnie wysyła dane do jego twórców. Czy uważasz, że Twoje wrażliwe dane będą bezpieczne z tych nieznajomymi z porządki? My tak nie uważam. Mogą ją stosować na cokolwiek chcesz, lub sprzedawać je osobom trzecim. Tak czy inaczej, będziesz tym, aby stracić. Nie pozwól, aby porywacza iść tak daleko. Usuń go z systemu jak najszybciej i oszczędzić sobie mnóstwo problemów. Aby to zrobić ręcznie, Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania szczegółowe na końcu tego artykułu lub, jeśli wolisz automatyczne rozwiązania, Pobierz dobry anty malware program do pracy dla Ciebie.

Jak zrobił Screen Watch wprowadź Twój komputer za plecami? Zwykle pasożyty jak ten porywacz opierają się na podawanie wskazówek taktyki, aby wprowadzić komputerów ofiar. Niektóre z tych taktyk to wiadomości e-mail spam, fałszywy program aktualizacji, uszkodzone strony i linki, złośliwe reklamy, Pobierz niezweryfikowanych źródeł, itp. Rzeczą jest to, że jeśli jesteś nieostrożny, każda z tych metod będzie działać. Jeśli jesteś czujny, choć, będzie w stanie rozpoznać intruza w czasie i uniemożliwić wprowadzanie. Zwrócić większą uwagę na co kliknij online. Unikaj podejrzanych stron i nie klikaj na każdą ofertę “oprzeć”, które widzisz. Kluczem do utrzymania czystego komputera jest być ostrożnym i zrobić swoje due diligence.

Screen Watch Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Screen Watch z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Screen Watch z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *