Wirus Usuń Search Feed Tech (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Search Feed Tech. Search Feed Tech wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Przeglądarka porywacze somolotu, jak sama nazwa wskazuje, ma moc, aby przejąć kontrolę nad wszelki przeglšdarka jego ofiary mają na swoich komputerach i niezależnie od zmiany ustawień, chcą zrobić. Search Feed tech jest to strona, która wskazówki złośliwy infekcji na komputerze. Gdy pasożyt nacieki przeglądarki, będą tracić czasu. Porywacze są znane możliwości zastąpienia użytkownika strony głównej, strony nowych kart, a także preferowanej wyszukiwarki, z łączy niestandardowych.

W takim przypadku gdy ofiary takiego złośliwego oprogramowania otworzyć ich przeglądarek, one spotkał się z Search Feed Tech Strona internetowa. Nie tylko, że ich ekran będzie bombardowani natrętne promowane treści. Każdej strony, które odwiedzają będą roiło się reklamy. Czy to wyskakujące okienka, w tekście, banerów lub miga wiadomości alarmowych, istnieje nie ma ucieczki od nich. Ale to nie wszystko. Aby upewnić się, że reklamy generowane przyniesie dochody poprzez system PPC (Pay-Per-Click), porywacz będzie uzyskać wszelkie dane sieci web można znaleźć, takich jak, ale nie ogranicza się do historii przeglądarki, Szukaj wyniki, surfing zwyczaje, itp. Następnie to wykorzysta te informacje, aby wykonać wymagane dostosowania, więc reklamy są bardziej prawdopodobne kliknął na przez użytkownika.

Najpopularniejszym środkiem dystrybucji porywacza przeglądarki zawierają spam wiadomości e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, pakiety wolnego oprogramowania, fałszywe aktualizacji żądania, zainfekowane łącza i reklamy, uszkodzone pliki torrent, itp. Większość użytkowników nie umieścić wiele myśli, gdy są one klikając na ‘Zgadzam się’ lub ‘Następny’ przycisk. Prawie nikt nie czyta Regulamin. To jest wielki błąd się spieszyć do procesu instalacji bez zwracając szczególną uwagę na to, co faktycznie instalujesz na komputerze.

Podczas zajmowania się oprogramowanie, które zostało pobrane z Internetu, mądrą rzeczą do zrobienia jest do wyboru Custom/ tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. To przenieść będzie dać władzę nad proces instalacji i będzie można wyświetlić pełną zawartość co faktycznie instalujesz na komputerze. Jeśli zauważysz wszelkie Instalacje opcjonalne, stanowczo zalecamy, że możesz zrezygnować z nich wszystkich, jak dodatkowe oprogramowanie jest często malware w przebraniu.

Strach nie, jako przeglądarka porywacze somolotu nie są równie niebezpieczne, jak inne wirusy, takie jak konie trojańskie lub ransomware. Co więcej porywacze są powszechnie uważane nie prawdziwe ‘wirusy’, ze względu na ograniczenie ich atak. Oni tylko infiltracji przeglądarek, nie całego komputera użytkownika. Ale nie tylko jeszcze odpocząć. I na pewno, nie idź niedoszacowanie mocy ten złośliwy pasożyt. Przeglądarka porywacze somolotu są więcej niż mogą poważnie uszkodzić przeglądarki, często do punktu, to nie można uruchomić prawidłowo lub nie działać w ogóle.

Ponadto istnienie takich szkodników cyber na twoim komputerze, stawia online zabezpieczeń i prywatności w niebezpieczeństwie. Cenne informacje, takie jak hasła, identyfikator logowania, adresy IP i nawet konta bankowego poświadczenia i numery kart kredytowych można łatwo wpaść w ręce hakerów, którzy można udostępniać te dane z innych stron trzecich, dla zysku. Nikt nie chce ich prywatny informacja mają być dostępne dla wszystkich, aby zobaczyć i użyć.

Co musisz zrobić, to usunąć ten paskudny porywacza przeglądarki, i trzeba zrobić to szybko. Już niech go przemieszczać się swobodnie w przeglądarce, tym gorzej będzie się. Nie wspominając, że dajesz tyle razy, aby wykonać bardziej złośliwy zadania, które mogą skutkować pozwalając innych wirusów, aby wprowadzić komputer. Jeśli potrzebujesz pomocy, aby skutecznie pozbyć się tego pasożyta irytujące, możemy pomóc. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

Search Feed Tech dzięki

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search Feed Tech wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *