Wirus Usuń Search Module (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search Module

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search Module. Ten przewodnik usuwania Search Module działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Search Module jest porywacza przeglądarki, która zmienia domyślne ustawienia przeglądarki, bez żadnego ostrzeżenia. Nie znaczy, że program infekuje komputer z malware, ale nieautoryzowanych modyfikacji ustawień przeglądarki nie jest na pewno coś, co należy tolerować. Poza tym, Search Module jest w stanie narażania na różnych zagrożeniami bezpieczeństwa komputera, tak więc im szybciej możesz wymazać aplikacji z systemu, tym lepiej będzie. Nie zapomnij, aby zakończyć wszystkie programy związane z Search Module.

Więc to raczej nie możliwe, że użytkownicy zainstalować Search Module świadomie porywacza przeglądarki nie ma link do bezpośredniego pobrania. Faktycznie, udowodniono, że Search Module zwykle podróże wiązany z szeregiem innych potencjalnie niepożądanych aplikacji, takich jak ShopperPro, Tuvaro narzędzi, iWebar, itp. Oznacza to, że w przypadku, gdy zmieniono ustawienia przeglądarki, istnieje duża szansa, że masz kilka niechcianych i prawdopodobnie potencjalnie niebezpiecznych aplikacji na komputerze. Z tego powodu musi być bardzo ostrożny, za każdym razem, kiedy pobrać program z witryn stron trzecich. W razie potrzeby dowolnej aplikacji, należy go pobrać z oficjalnej strony.

Niemniej jednak nawet jeśli pobrany z jego homepage, musi być bardzo ostrożny i uważny podczas procesu instalacji programu. Nie Pomiń kroki konfiguracji ważne, ponieważ niektóre z nich mogą zawierać dane na Search Module lub innych dodatkowych aplikacji. W przypadku, gdy podczas wykonywania instalacji możesz pominąć kroki instalacji, takie programy, jak Search Module będzie z pewnością zmodyfikować ustawienia silnika strony głównej i domyślnej wyszukiwarki.

Remove Search Module
The Search Module Virus

Po zainstalowaniu w systemie, Search Module wstawia ikona na pasku zadań systemu Windows i hijacks przeglądarki Mozilla Firefox, Google Chrome i Internet Explorer stron głównych i substytuty Bing zrewidować silnik. To oznacza, że Bing nie ma nic wspólnego z Search Module. To tylko pokazuje, które sprawia, że tego porywacza przeglądarki za pomocą popularne wyszukiwarki dla własnych celów.

Nie należy użyć Bing przez Search Module, ponieważ jest to całkiem możliwe, że wyniki wyszukiwania będą sfałszowane. Przeglądarka porywacze somolotu często reklamowania treści komercyjnych, więc jeśli szukasz czegoś przez Search Module, prawdopodobnie będzie narażona na szereg komercyjnych linki które prowadzą do stron internetowych osób trzecich. Należy pamiętać, że ciągłe przekierowania zwiększa prawdopodobieństwo infekcji złośliwym oprogramowaniem i złowrogą eksploatacji. W związku z tym należy od razu usunąć Search Module.

Po odinstalowaniu Search Module za pomocą panelu sterowania, przywrócić domyślne ustawienia przeglądarki, a następnie zainstaluj program antyszpiegowski renomowanych na maszynie. To spowoduje usunięcie wszystkich istniejących zagrożeń automatycznie i ochroni Twój komputer przed potencjalnych problemów zabezpieczeń w przyszłości.

Search Module Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Search Module z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search Module z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *