Wirus Usuń Search26.co (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search26.co

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search26.co. Ten przewodnik usuwania Search26.co działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Mieć twój strona, nową kartę strony i preferowanej wyszukiwarki został zastąpiony przez Search26.co strony sieci Web? Nienawidzimy, aby być posłańcy złych wieści, ale wygląda na to, że masz infekcję porywacza przeglądarki.

Porywacze są znane do generowania ogromną ilość reklam i wyskakujących okienek, które promują podejrzanie wyglądający wyłączność sprzedaży i oferty, promocje i kupony, miga komunikaty o alertach, fałszywy żądań aktualizacji, itp. Jeśli masz pada ofiarą takiego pasożyta, złośliwe, nie zaleca się klikając na takie reklamy. Istnieje możliwość, że one przekierowanie do niebezpiecznych stron internetowych, które dążą do uszkodzenia komputera.

Najpopularniejszym środkiem dla dystrybucji porywacza przeglądarki są spam wiadomości e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, pakiety wolnego oprogramowania fake żądań aktualizacji, fałszywe linki i reklamy, itp. Doradzamy naszym czytelnikom, aby omijać żadnego spamu, które otrzymują. Większość często niż nie, wiadomości od nieznanych nadawców są zakażone i mogą zainfekować Twój PC z wirusami. Co więcej w pakiecie oprogramowania, która jest oferowana za darmo na internet jest wiadomo, że zawierają złośliwego oprogramowania, który nie jest poprawnie ujawniane.

Remove Search26.co
The Search26.co Virus

Aby wyświetlić pełną treść takiego pakietu i mieć pełną kontrolę nad procesem instalacji, zalecamy decydując się na niestandardowe lub Zaawansowane instalacji. W ten sposób, jest wszystko, co musisz zrobić, po prostu odznacz wszelkie podejrzane Szukam aplikacji lub programu, który nie ma potrzeby lub nigdy nawet przeznaczone do pobrania w pierwszej kolejności.

Przeglądarka porywacze somolotu nie uważane są za prawdziwe wirusy, ponieważ one zainfekować przeglądarki tylko, nie systemu komputerowego. Jednak to nie znaczy, że są one nieszkodliwe. Należy kontynuować ich natychmiastowego usunięcia, jeśli wykryje obecność porywacza przeglądarki na komputerze. Nie ma ryzyka utraty danych osobowych, takich jak, ale nie ograniczając się do hasła, adresy IP, informacje o koncie bankowym, identyfikator logowania, numerów kart kredytowych, itp. Takie informacje są cenne dla hakerów, a one zrobią wszystko, aby uzyskać to, dzięki czemu później można udostępniać go innym stronom trzecim dla zysku.

Jeśli chcesz powrócić do spokojnej, bez reklam i zabezpieczyć pasienie się przeżycie i nie pozwolić cyberprzestępcy do dostać w swoje ręce na Twoje prywatne informacje, postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej i Dowiedz się, jak skutecznie pozbyć się to irytujące porywacza przeglądarki.

Search26.co Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Search26.co z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search26.co z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *