Wirus Usuń SlimCleaner Plus | Aktualizacja

PUP
Remove SlimCleaner Plus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć SlimCleaner Plus. Ten przewodnik usuwania SlimCleaner Plus działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

SlimCleaner Plus jest klasyfikowany jako potencjalnie niechcianych programów (PUP), który jest zwykle dostarczany z pomocy instalatorów firm dołączane do innych programów zgodnych z systemem Windows. Ze względu na fakt, że SlimCleaner Plus jest zgodny z trzech głównych przeglądarek internetowych-IE, Mozilla Firefox i Google Chrome, program może być zainstalowany na każdym z nich. Jeśli sprawy z komputera, zdecydowanie zaleca się zlokalizować i usunąć PUP, jak tylko zauważysz, że na maszynie wirtualnej.

Jako SlimCleaner Plus jest to program płatny, będzie musiał zapłacić $19.99, jeśli chcesz go używać. Aplikację można uzyskać ze strony internetowej – supersystemutilities .com/ drivers super-updater. Jednak co należy wiedzieć jest, że nie jest to jedyna metoda SlimCleaner Plus przydałby się do infiltracji systemu. Niepożądanego programu można wejść do systemu podczas instalacji nowego oprogramowania, ponieważ nie przeczytać warunki dostarczone przez Kreatora konfiguracji aplikacji. W takim przypadku po prostu zgodzić się na wszystko i niech adware w systemie, nawet nie zdając.

SlimCleaner Plus używa innych metody inwazji, jak również. Narzędzie często chowa się za spam poczta elektroniczna przywiązanie, uszkodzone linki lub stron internetowych, aby uzyskać dostęp do komputera, lub po prostu stanowi jako fałszywe systemu lub Aktualizacja programu.

Jak najszybciej SlimCleaner Plus zakaża twój czynny maszyna, program rozpocznie się pełni na bombardowanie wszelkiego rodzaju ostrzeżenia po tym. Ostrzeżenia te postaram się przekonać Cię, że twój dysk twardy potrzebuje optymalizacji i gdy jesteś w panice, do zakupu tego narzędzia. Jednak co należy wiedzieć o SlimCleaner Plus jest to, że należy ją usunąć z komputera, zamiast kupowania go. W przeciwnym razie są bardzo narażone na wiele problemów związanych z zabezpieczeniami.

Remove SlimCleaner Plus
The SlimCleaner Plus Virus

Pomimo faktu, że SlimCleaner Plus jest powinien optymalizować sesji przeglądania, aplikacja adware utrudnia proces ten zamiast. Program komunikuje się z serwerami zdalnego adware i wyświetla różne komercyjnych reklam, takich jak pop-upy i transparent oferuje, za każdym razem możesz spróbować użyć swojej przeglądarki internetowej. Niestety nie ma żadnej gwarancji, jeśli te reklamy są wiarygodne, czy nie, otwierając tym samym żadnego z nich stawia systemu w niebezpieczeństwie. Poza tym liczne pop-upy, świadczone przez SlimCleaner Plus, są w stanie spowalnia szybkość Internetu, przeżywa częstych awarii systemu i zakłócania pracy Twoich działań podczas przeglądania. W związku z tym należy usunąć SlimCleaner Plus z komputera jak najszybciej.

Oprócz powodzi monitora z liczne wyskakujące reklamy, SlimCleaner Plus będzie stale przedstawić Państwu wyniki skanowania, które wydają się być całkowicie fałszywe. Te skanowania wyniki zgłosi, że powinny być aktualizowane sterowniki programów oraz w celu zrobić, że trzeba kupić pełną wersję SlimCleaner Plus. Należy pamiętać, że wyniki skanowania są zwodnicze, tak więc nie należy zakupić ten potencjalnie niebezpieczny program.

W przypadku, że sesji przeglądania zostały przekierowane do stron zawodne i niezabezpieczone niektóre zainfekowane pliki i wirusy komputerowe mogą udało się przeniknąć do komputera PC. W rezultacie zakażenia mogą być teraz ukryte w systemie i mogą one sprawiają, że możliwe dla cyberprzestępców w celu uzyskania dostępu do komputera i kradzieży danych osobowych i finansowych. W takim przypadku jedynym sposobem, aby całkowicie usunąć żadnych zagrożeń i wirusów i chronić dane przed kradzieżą jest używać wyżej wymienionych antimalware program. Używając go, można łatwo zlokalizować i usunąć wszystkie zagrożenia, które są ukryte w systemie.

SlimCleaner Plus Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć SlimCleaner Plus z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *