Wirus Usuń Smoothview | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Smoothview. To Smoothview wirusa usuwania Przewodnik działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

W przypadku, gdy na ekranie komputera staje się nagle zalany ton wyskakujące reklamy, to wyraźny znak, że aplikacja adware jest obecny w systemie. Taki program jest Smoothview i podobnie do wielu innych potencjalnie niechcianych programów (PUP), był klasyfikowany jest jako Typowa aplikacja reklam.

Ze względu na to, są klasyfikowane jako aplikacja adware, nikt nie musi mieć Smoothview na her/ jego komputera. Jednym z głównych powodów, aby być klasyfikowane jako potencjalnie niechcianych programów, jest zdolność Smoothview aby wejść do systemu bez pytania o wszelkie pozwolenia. Poza tym, fakt, że istnieje żadnej gwarancji, że usługi świadczone przez aplikację są zaufane, wydaje się być prawdziwy dowód, że Smoothview powinny zostać usunięte z komputera jak najszybciej. W przeciwnym razie PUP może być wykorzystywane do dystrybucji złośliwego oprogramowania i bezpieczeństwo osobiste może narazić na niebezpieczeństwo.

Smoothview używa różnych i oszukańcze metody do infiltracji komputera. W większości przypadków adware wchodzi w systemie w pakiecie z innymi freeware i zwodzi was do zatwierdzenia jego instalacji. Zazwyczaj dzieje się podczas procesu instalacji nowego oprogramowania na komputerze, ponieważ nie przeczytać warunki dostarczone przez Kreatora konfiguracji aplikacji. W takim przypadku po prostu zgodzić się na wszystko i niech adware w systemie, nawet nie zdając. Z tego powodu należy być bardzo ostrożnym, za każdym razem, gdy podczas instalowania nowego oprogramowania na maszynie wirtualnej. W przeciwnym razie zabezpieczenia systemu będzie poważnie zagrożona.

Jak już wspomniano powyżej, podobnie do innych aplikacji adware, jak najszybciej Smoothview wchodzi do systemu, zaczyna się powodzi przeglądarki sieci web z tony reklam pop-up. Niestety oprócz tego, że reklamy te są całkowicie bezużyteczne dla Ciebie, są głównym powodem, dlaczego Twój komputer dostaje wolniej, występują częste zawieszanie się systemu, i nie może zagwarantować bezpieczeństwa.

Inną rzeczą, którą powinieneś wiedzieć o Smoothview, jest to, że jest zdolny do nadzorowania i zapisu historii przeglądania i wirtualnych Preferencje. Gdy program zebrał wystarczającej ilości informacji na temat twój pasienie się zwyczaje, rozpocznie się wyświetlanie treści stron trzecich na monitorze. Należy pamiętać, że nie należy ufać żadnej reklamy dostarczone przez Smoothview, jak aplikacja adware nie bierze odpowiedzialności za zawartości wyświetlanej w przeglądarce internetowej. Tak, jeśli klikniesz na wyświetlane reklamy pop-up, wszystkiego może dostać przetransferowany do różnych stron internetowych, które zawierają uszkodzonych materiałów.

Również każde kliknięcie na komercyjne reklamy dostarczone przez Smoothview przynosi zysk dla stron trzecich, chowając się za adware program i nadal istnienia aplikacji adware. Jedynym sposobem, aby zakończyć wszystkie bezużyteczne reklamy jest usunąć z komputera Smoothview. W ten sposób usuwania tej aplikacji z systemu jest wysoce zalecane. Ponadto należy upewnić się, że Twój komputer jest dobrze chroniony przed złośliwym oprogramowaniem.

Usuwanie wirusów Smoothview

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa Smoothview z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *