Wirus Usuń TigerTrade (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa TigerTrade. TigerTrade wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli już zaczął spotkanie reklam oznaczona za pomocą tekstu, takich jak “Reklamy TigerTrade”, jesteś w tarapatach. IT naukowców klasyfikowanie reklamy TigerTrade jako adware. Jest złośliwy pasożyt, który generuje reklamy, zgodnie z historii online i wyszukiwania. Jak to jest możliwe? No adware, można uzyskać dane osobowe z łatwością.

Prywatne dane, takie jak historia przeglądania lub nawyków, jak również zapytań są bardzo pomocne w celem adware do tworzenia tego rodzaju reklam, które użytkownik jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na. Takie reklamy i wyskakujące okienka są bardzo korzystne, do obu hakerów za przedmiotowe adware i do strony promowane. Klikając na zacienionym reklam, promujących pozornie ekskluzywne oferty, oferty specjalne, fałszywe aktualizacji żądania, wątpliwe migający alerty, itp., można uzyskać przekierunkowany na potencjalnie niebezpiecznych stron internetowych osób trzecich.

Adware mogą często rozprzestrzenia się za pośrednictwem spamu e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, pakiety oprogramowania, fałszywe aktualizacji wiadomości, zacienionych linki i reklamy, itp. Jeśli zauważysz, że Skrzynka odbiorcza zawiera wiadomości e-mail od nieznanych nadawców, zwłaszcza, jeśli są one oznaczone jako spam – nie otwierać je! Częściej niż nie takie e-maile są zakażone i cierpliwie poczekaj, należy kliknąć przycisk na nich, w celu rozprzestrzeniania się infekcji na komputerze.

To samo ma zastosowanie, jeśli mowa e-maile zawierają załączniki i pliki wykonywalne. Również zdecydowanie zaleca się zdecydować się na Advanced/ Instalacja niestandardowa, w każdym przypadku, gdy użytkownik próbuje zainstalować oprogramowania, który został pobrany z Internetu. Nigdy nie wiadomo, jakie dodatkowe programy lub aplikacji może być chowając się za pakiet oprogramowania pozornie wiarygodny.

Jeśli jest to jakaś pociecha, adware nie jest uważane za prawdziwy wirus. To jest ponieważ infekuje tylko przeglądarki, nie systemu komputerowego. Nie dostać zbyt zrelaksowany, chociaż. To złośliwe oprogramowanie jest nic, ale nieszkodliwe. Jeśli klikniesz na żadnego z wygenerowanym reklam i pop-upy, może przekierowane do źródeł potencjalnie zainfekowanych lub podejrzanych stron internetowych innych firm, które starają się otworzyć backdoory dla hakerów. W ten sposób będzie łatwe dla cyberprzestępców w celu uruchamiania wirusów na komputerze, a także kradzież cennych informacji, że mogą one później na udział z innymi ludźmi dla zysku.

Jeśli chcesz mieć normalnego przeglądania i odzyskać bezpieczeństwo korzystania z sieci, zalecamy, że stosujesz nasze szczegółowe instrukcje poniżej, aby dowiedzieć się, jak usunąć ten adware TigerTrade z komputera.

Usuwanie wirusów TigerTrade

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa TigerTrade z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *