Wirus Usuń Trojan.Swifi | Aktualizacja

Trojans
Remove Trojan.Swifi

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Trojan.Swifi. Ten przewodnik usuwania Trojan.Swifi działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Trojan.Swifi został sklasyfikowany jako komputer złośliwego zakażenia, które może powodować nieprzyjemne zmiany maszyny wirtualnej, tak szybko, jak jest zainstalowany na nim. Niektóre z tych zmian obejmują spowalnia pracę komputera w dół, wyłączenie aktywny program antywirusowy i Zapora sieciowa aplikacji i tak dalej. Niemniej jednak nie powinna martwić o tych zmianach tak dużo, ale o konsekwencjach, które pójdą.

Należy pamiętać, że oprogramowanie zabezpieczające jest dezaktywowany, nie będziesz mógł bezpiecznie przeglądać sieć web. Poza tym, Trojan.Swifi pomoże niektórych innych zakażeń do infiltracji systemu.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe najlepszą rzeczą jaką można zrobić to usunąć Trojan.Swifi z komputera jak najszybciej. W przeciwnym razie to bardzo prawdopodobne, że występują problemy związane z zabezpieczeniami.

Trojan.Swifi jest zwykle rozpowszechniane przez Adobe Flash Player. Pomimo faktu, że Adobe jest legalny program jest zdolny do rozprzestrzeniania się zakażenia, ponieważ przedstawia się użytkownikom komputerów jako plik Adobe PDF na spam poczta elektroniczna przywiązanie. Raz otwierasz załącznik, Trojan.Swifi automatycznie zostaje zainstalowana na komputerze.

Remove Trojan.Swifi
The Trojan.Swifi Virus

Trojan.Swifi można również wprowadzić komputer poprzez reklamy, które pojawiają się na niezaufanych witryn sieci Web. Te wyskakujące reklamy mogą promować aktualizacji dla Adobe i spróbować przekonać się, że Twój program jest nieaktualne i należy skonfigurować oferowanych aktualizacji. Należy pamiętać, że jeśli klikniesz na żadnych reklam pod warunkiem instalacji Trojan.Swifi niezwłocznie rozpocznie.

Z pewnością zauważysz efekt Trojan.Swifi na aktywność na twoim komputerze, ponieważ jego wydajności pogorszy się w dużym stopniu. Jest to bardzo dobry powód, aby usunąć zakażenie bez wahania.

Również, trzeba pamiętać, że Trojan.Swifi jest zdolny do łączenia się z serwerami zdalnymi i pobierania złośliwego oprogramowania. W ten sposób Twoje wirtualne bezpieczeństwo jest na wielkie ryzyko, ponieważ nagrywanie danych adware, złośliwe przeglądarka porywacze somolotu i nawet szkodnika, który może zainfekować komputer. W związku z tym tak szybko, jak można napotkać Trojan.Swifi w systemie, należy odinstalować go od razu.

Na szczęście Trojan.Swifi usunięcie nie jest trudno procesem. Można ją usunąć ręcznie lub automatycznie. W przypadku, gdy potrzebujesz pomocy z procesu usuwania, można wykonać ręcznego instrukcje podane poniżej w tym artykule.

Niemniej jednak nawet jeśli po zakończeniu ręcznego, trzeba jeszcze skanowanie komputera z Narzędzie antimalware uzasadnione, aby upewnić się, że wszystkie istniejące zagrożenia zostały usunięte całkowicie. Narzędzie zabezpieczeń będzie zlokalizować i usunąć wszystkie potencjalnie niechcianych programów i będą w przyszłości chronić system przed szkodliwym oprogramowaniem.

Trojan.Swifi Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Trojan.Swifi z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *