Wirus Usuń Weather Service (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Weather Service

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Weather Service. Ten przewodnik usuwania Weather Service działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Weather Service rozszerzenie przydatność obietnic. Twierdzi ona, że zapewnia dokładne prognozy pogody, a znajdziesz to bardzo pomocne, gdy trzeba wiedzieć, co się być Pogoda. Tak, brzmi to przydatne ale nie wszystko to tak wydaje. Weather Service jest nie co jego roszczenia do być. Jest członkiem rodziny porywacza przeglądarki i jego prawdziwa agenda ma nic wspólnego z informacją o prognozy. To jest elewacji.

Szkodnika próbuje sprawić, byś uwierzył, że trzeba go w systemie. On chce, aby utrzymać go tak, że może zrobić jej rzeczywistej pracy za plecami. Nie pozwól, aby ten pasożyt zwodnicze oszukać. W przeszłości dym i lustra i zobaczyć to, co go właściwie to – zakażenie. Nie wahaj się i usunąć porywacza tak szybko, jak to na pokładzie na miejscu. Nie daje to wystarczająco dużo czasu aby spowodować obrażenia ciała bo to w końcu będzie. To na pewno. Dowiedz się, gdzie ukrywa się i cięcia krótkiego pobytu. To jest najlepszy kierunek działania, które można wykonać. Weź go, zanim będzie za późno.

Weather Service wchodzi komputer w ciszy, ale następnie można zauważyć, jego extension dołączany do każdej przeglądarki. Wkrótce po tym problemy zaczynają się leje. Można zignorować przerw na początku, ale jest bez zmian, możesz zignorować je na zawsze. Problemów uruchomić jako małe i nieistotne, ale po kilku dniach, stają się nie do zniesienia. Na przykład każdym razem, kiedy go online, dostanie przekierowany do podejrzanych Szukam stron z których masz nigdy nie widział i miał zamiaru wizyty w żaden sposób. Jeszcze porywacz zmusza je na Ciebie. Ponadto szkodnika bombarduje się z denerwujących reklam na dzień, które rosną w numery z każdym dniem.

Remove Weather Service
The Weather Service Virus

Surfowanie po Internecie staje się piekielne doświadczenia. Nie wykonać pojedynczy ruch online bez przerywania porywacza. Wszystko to, oczywiście, prowadzi do skutków. Urządzenie rozpoczyna się gorsze od spodziewanych. Zawiesza się, zawiesza i restartuje często. Jego prędkość spada do indeksowania. Walczy z najprostszych zadaniach. Nie można uzyskać wszelkie prace wykonywane w takich warunkach. Ale to nie jest najgorsze. Tak irytujące jak to wszystko jest, tam jest coś innego dzieje się w cieniu.

Weather Service szpiegów na Ciebie i zbierają poufne informacje. Kataloguje wszystkie dane można znaleźć, a gdy uzna, że ma wystarczająco dużo, wysyła on wszystkich do cyberprzestępców, kto je opublikował. Czy uważasz, że to dobry pomysł? Hakerzy, mając dostęp do prywatnych informacji? Oczywiście nie. Nie siedzieć bezczynnie, podczas gdy porywacza jest coraz drogę. Nasz przewodnik usuwania poniżej i usunąć go przed powoduje nieodwracalne uszkodzenia.

Jak zrobił Weather Service wprowadzić system? Podobnie jak wszystkie inne infekcje Ten porywacz zamienia się podawanie wskazówek metody do zarażania się. Chowa się za wiadomości e-mail spam, uszkodzone linki, fałszywych aktualizacji systemu lub programu, złośliwe media społecznościowe wiadomości i załączników, wiązki freeware i shareware, niezweryfikowanych torrenty, reklamy firm itd. Jeśli nie płacisz tyle uwagi, gdy jesteś online, szkodnika zakończy się powodzeniem w duping ci i w końcu zatwierdzające jego wejście.

Być bardziej czujni. Żaden z wyżej wymienionych sztuczek jest wystarczająco dobre, do pracy bez nieaktywne współpracę, aka swoją nieostrożność. Nie należy udzielać temu kontu. Nie wyrzucić ostrożność do wiatru, ponieważ prowadzi to do zakażeń. Bądź ostrożny i uważać i zawsze pomyśleć dwa razy zanim dasz uprawnienia do programu, aby wprowadzić dane swojego komputera. Wybierz czujności nad zaniedbania. Te ostatnie prowadzi do pasożytów, pierwszy utrzymuje je od.

Weather Service Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Weather Service z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *