Wirus Usuń Webhostoid (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Webhostoid Virus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Webhostoid. Webhostoid wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Webhostoid jest irytujące pasożyta, który należy do kategorii Adware. Jest bardzo wtrącanie się szkodników, które ma na celu Włączanie przeglądarki do narzędzia do wyświetlania reklam. To złośliwe oprogramowanie będzie monitorować każdy ruch, co możesz zrobić online. Historia przeglądania, nawyki, wyszukiwania kwerendy, itp może łatwo być uzyskane przez ten adware i nawet udostępnione stronom trzecim dla zysku.

Generowanie wielu reklam jest również korzystna. To jest, gdzie Metoda PPC (Pay-Per-Click) wchodzi w grę. Przez tworzenie reklam do odbiorców treści, które jest dostosowane odpowiednio dzięki informacje kradzieży sieci web użytkownika, adware zwiększa szanse użytkownika, klikając na reklamy. Ten rzecz jest, reklam i pop-upy będą zbyt uciążliwe i prędzej czy później będzie zapobiegać ofiary z posiadania normalnego przeglądania doświadczenia.

Najczęstszym sposobem, aby dostać Twój komputer zainfekowany adware jest za pośrednictwem e-maili i załączników, wątpliwych linki, reklamy podejrzane spamu, torrenty, fałszywe aktualizacje, oprogramowania zwijania, itp. Aby pozostać z dala od niebezpieczeństwa i być chronione podczas online, użytkownik musi być bardzo ostrożny. Staranności ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o szkodliwych infekcji. Jeśli płacisz tyle uwagi co kliknąć, masz nic martwić.

Remove Webhostoid Virus
The Webhostoid Virus

Na przykład podczas pobierania oprogramowania z Internetu, nie popełnia błąd wyboru Szybka instalacja. Zamiast tego zdecydować się na Custom/ tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. To daje moc nad procesem i będzie być w stanie wyświetlić pełną zawartość oprogramowania, masz zamiar zainstalować na swoim komputerze. Jeśli zauważysz wszelkie dodatkowe programy i aplikacje, które nie zostały prawidłowo ujawnione po jego pobraniu, stanowczo zalecamy, by je wyłączysz. Częściej niż nie okazują się być złośliwym oprogramowaniem w przebraniu.

Wiele osób nie uważa adware jako prawdziwy wirus, stąd w tylko ataki przeglądarek, nie systemów komputerowych. Jednak nie robią błąd myślenia adware jest nieszkodliwe. To może zrobić wiele szkód z pozwolisz na to roam wolne na twoim komputerze. Dlatego zaleca się jego natychmiastowego usunięcia, tak szybko, jak jego wykrycie. Reklam może nie wydawać się tak duże zagrożenia, ale mogą one potencjalnie przekierowanie do niebezpiecznych lub nawet zakażonych witryn osób trzecich, które starają się uszkodzić komputer.

Również Twoja przeglądarka ostatecznie dostanie tak przeciążony z reklam i wyskakujących okienek, które przestanie działać prawidłowo. Więcej czasu zostawić tego złośliwego szkodnika bez opieki, tym bardziej go siać spustoszenie. Jeśli chcesz powrócić do normalnego przeglądania i upewnij się, że bezpieczeństwo i prywatność nie są wprowadzane w niebezpieczeństwie, musisz usunąć ten adware z komputera, zanim będzie za późno.

Usuwanie wirusów Webhostoid

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć wirusa Webhostoid z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Webhostoid wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *