Wirus Usuń WindowsRecoveryCleaner | Aktualizacja

Trojans

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć WindowsRecoveryCleaner. Ten przewodnik usuwania WindowsRecoveryCleaner działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Niestety dla wszystkich użytkowników tam, nie wszystkie aplikacje, które widzisz na app store jest uzasadnione i wiarygodne. WindowsRecoveryCleaner jest doskonałym przykładem. Widać, że to reklamowane jako narzędzie narzędzie, które obiecuje pomóc oczyścić niepotrzebne pliki. W rzeczywistości to jest całkowicie bezużyteczne. Specjalistów IT klasyfikowanie tej aplikacji jako wirus typu koń trojański. Ta aplikacja jest znany ze swojej zdolności do wykorzystania zasobów komputera. Można go łatwo rozprzestrzenia się wokół całego systemu operacyjnego. Nie tylko to, ale to zrobić zmiany w rejestrze, a także skorzystać z uszkodzenia plików systemowych.

Gdy wirus ustanawia się, prawdziwy problem występuje. WindowsRecoveryCleaner trojański zamienia komputer w maszynę górnictwa cryptocoin. Jest to możliwe, ponieważ wirus ma sposobów, aby wymusić na komputerze do wykonywania różnych usług, aby utrzymać proces wyszukiwania będzie. Cała moc CPU i GPU skoncentruje się wyłącznie na jego złych celów. Takie działanie będzie wkrótce okazać się bardzo szkodliwe dla całego systemu. Nie chcesz zachować ten koń trojański na twoim komputerze na długo. Trzeba natychmiast kontynuować jego usunięcia, tak szybko, jak jego błędne wykrycie.

Najpopularniejszym środkiem konia trojańskiego dystrybucji są w pakiecie żądania aktualizacji oprogramowania i fałszywe. Deweloperzy często przepakowywać oprogramowania i oferują je za darmo. Chodzi o to, że pakiet aplikacji i programów wraz z malware, że użytkownik będzie widział, bo nie jest poprawnie ujawniane. Co się dzieje, że użytkownicy są zbyt szybkie, aby przejść przez proces instalacji i zdecydować się na Quick/ standardowej instalacji. To daje im nie ma żadnej kontroli, i nie mają możliwości dowiedzenia się, co jest prawdziwą treścią takiego wolnego pakietu.

Stanowczo zalecamy chodzenie do niestandardowych lub zamiast zaawansowany tryb Kreatora instalacji, tak aby mieć moc, aby szybko usunąć zaznaczenie niechcianego oprogramowania, który wydaje Ci się podejrzana lub nawet nigdy nie chciał, aby po pierwsze, Pobierz. Ponadto należy zachować ostrożność, gdy trzeba zaktualizować program na komputerze. Firma Microsoft zaleca, Odbieraj aktualizacje tylko źródeł urzędowych i licencjonowane. Nie tylko ślepo zaufania losowe pop-up, który wzywa was do po kliknięciu na link, aby uzyskać aktualizację chciał.

Trojany są prawdopodobnie najbardziej niebezpiecznym typem wirusa tam. Są one bardzo ukradkowe i wszechstronny. Nie jest konieczne do rozpoczęcia ataku, tak szybko, jak one przeniknąć systemu komputerowego. Może upłynąć trochę czasu, zanim stanie się aktywny, co sprawia, że wykrywanie takie zagrożenie jest bardzo niebezpieczne. Koń trojański jak WindowsRecoveryCleaner jest bardzo dobry w ukrywanie się. Często użytkownicy zauważyć jego obecności, gdy go już spowodował szkody dla systemu.

Przy użyciu wszystkich zasobów, wirus może dostać jego ręce, ogólną wydajność komputera zmniejsza się gwałtownie. W końcu będzie być w stanie korzystać z programów lub aplikacji, ponieważ system będzie tak przeciążony z jego zadaniem głównym wyszukiwania, będzie powodować awarie systemu regularnie, co uniemożliwia wszelkie działają na komputerze w ogóle. Ofiarami takiego konia trojańskiego zauważy, że szkody staną się większe i większe, z każdym dniem. Pomożemy Ci usunąć ten złośliwy pasożyt z komputera. Wystarczy wykonać nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

WindowsRecoveryCleaner Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć WindowsRecoveryCleaner z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *