Wirus Usuń Worker.exe | Aktualizacja

Trojans

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Worker.exe. Ten przewodnik usuwania Worker.exe działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Jeśli proces Worker.exe jest aktualnie uruchomiona na twoim komputerze, jesteś w tarapatach. Twój komputer jest hostem infekcji Trojan horse. Jak zapewne wiecie, trojany są typu najgorszym i najbardziej niebezpiecznych pasożytów cyber. Mogą zrobić praktycznie wszystko, co ich deweloperzy muszą im. Dlatego są one tak niebezpieczne. Worker.exe albo nie jest wyjątek. Gdy zauważysz, że go, podjęcia natychmiastowych działań. Jeśli nie, będzie to pożałujesz, raczej wcześniej niż później.

Nie zapomnij, że reputacja straszne trojańskimi jest zasłużony. Nie czekaj długo poznać wszystkie straszne konsekwencje obecności tego wirusa. Dowiedz się, gdzie ukrywa się i usunąć go na miejscu. Podobnie jak Trojan, sam jego usunięcie jest trudne i skomplikowane. Jeśli nie uważasz, że Twoje umiejętności PC są wystarczająco dobre ręcznie usunąć szkodnika, zawsze można użyć aplikacji dobry anti-malware do pracy dla Ciebie. Masz opcje, ale nie masz dużo czasu. Z Trojan na pokładzie Twoja sytuacja pogarsza się przez minutę. Wybierz metodę usuwania i działać przeciwko Worker.exe. Im szybciej to już nie ma, tym lepiej. Jeśli odwlekają, wyniki będą dokładnie odwrotnie. Opóźnienia prowadzić do żalu.

Jak już powiedzieliśmy, trojany można zaprogramować do niczego. Ten szczególny infekcja jest Górnika monety. Hakerzy wykorzystują go do “kopania” cyber waluty. Wyjaśnijmy, jak system działa dokładnie. Oszuści korzystać z Twojego PC regresów. Kradną je, rzeczywiście. Twój komputer wykonuje usługi księgowe dla serer monet i dostaje nagradzani monet, które nawiasem mówiąc, są dość drogie. Właśnie dlatego cyberprzestępcy chcą je. Jednak chodzenie, otrzymywanych przez komputer nie są dla Ciebie. Wszystkie monety transferowane bezpośrednio do portfela hakerów. Odgrywać rolę pośrednika i płacić za zasoby. Co to jest? Dobrze monet, kopanie proces tylko jest opłacalna, jeśli nie używasz własnej maszyny. To wymaga dużo energii, zasobów CPU i GPU, silnego połączenia internetowego, itp. Jak można sobie wyobrazić, jest to również dość drogie. Proces może podwoić lub potroić nawet rachunku za prąd.

Ponadto komputer jest używany w jego granicach i wytwarza dużo ciepła. Jeśli system chłodzenia nie jest wystarczająco silne, sprzęt można dostać zniszczone. To dlatego Oszuści korzystać z komputera. W przeciwnym razie ten “biznes” nie będzie już tak lukratywnym zajęciem. Oni zrobić pieniądze na swój koszt. Płacisz za wszystko, oni dostać monety, a przede wszystkim, niską komputer lub, co jest gorsze, przerwy w dół całkowicie. Pozbyć się jak najszybciej Worker.exe. Teraz to Górnika monety, ale to można zmienić. Trojan robi, co chce oszustów. Mogą oni zdecydować, że chcą dalej Ciebie szpiegować i ukraść wszystkie poświadczenia. Nie pozwól, aby się stało. Natychmiast usunąć pasożyta i zarobić wdzięczność swojej własnej przyszłości.

Jak zrobił Worker.exe wprowadzić komputer? Niespodzianie wystarczający gdy chodzi o trojany, hakerzy nadal polegać na stary ale złoty spam e-mail technika. Dlatego użytkownicy nadal otworzyć wiadomości od nieznanych nadawców i pobrać ich mocowania nie przeszkadza, aby sprawdzić je po raz pierwszy. Oczywiście te wiadomości nie pochodzą z tematem “niebezpieczny Trojan”. Hakerzy ukrycia im spojrzeć uzasadnionych. Korzystają z nazwy i logo znanej, zaufanych firm, banki, urzędy pocztowe, itp. Nie daj się nabrać. Zawsze zastanów się dwa razy i zwrócić uwagę. Nie należy się jeszcze łatwiejszy cel przez ich zaniedbania. Zamiast tego wybierz czujności. On dba o Twoje bezpieczeństwo. Zaniedbanie prowadzi do zakażenia.

Worker.exe Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Worker.exe z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *