Wirus Usuń Yow Winner Prize (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Yow Winner Prize. Yow Winner Prize wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Przeglądarka porywacze somolotu są irytujące złośliwego pasożyty, które zapobiec konieczności normalnego przeglądania doświadczenia użytkowników. Yow Winner Prize strony sieci Web jest objawem takiego zakażenia. Jeśli użytkownik stale przekierowany na Tę stronę, jesteś w tarapatach. Porywacze są znane zmienić ustawienia przeglądarki i nawet zainstalować shady paski narzędzi i rozszerzenia bez Twojej wiedzy i zgody. Co więcej ofiar tego złośliwego oprogramowania będzie zauważyć, że ich homepage, nowych kart stron i Dostawca wyszukiwania otrzymują z tego samego sfałszowaną stronę o nazwie Yow Winner Prize. To nie wszystko.

Co to jest przeglądarka porywacze somolotu, głównie znana są ich możliwość włączania przeglądarki do narzędzia do wyświetlania reklam. Bez względu na to, jakie strony odwiedzasz będziesz atakowany przez liczne reklamy w formie pop-up, w tekście lub banner. Bo przejmującymi kontrolę nad przeglądarką można uzyskać, historii online i nawyki ofiary, wraz z ich zapytań, złośliwy Pasożyt ten będzie mógł wygenerować określonego rodzaju reklam, które użytkownik jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na. Głównym celem jest stworzenie dochodów PPC (Pay-Per-Click).

Użytkownicy mogą uzyskać infekcję porywacza przeglądarki, nawet nie zdając. Porywacze są niezwykle podstępne pasożyty. Najpopularniejszym środkiem dystrybucji są fałszywe żądań aktualizacji i Darmowe pakiety oprogramowania. Przejmującymi kontrolę nad przeglądarką rozprzestrzeniają się poprzez spam wiadomości e-mail i załączniki, nieuczciwych apps, wątpliwych linki i reklamy, pliki torrent uszkodzony, itp. Zalecamy naszym czytelnikom, aby użyć tylko niezawodne i licencjonowanych źródeł, gdy oni zaktualizować ich oprogramowanie. Nie ślepo zaufania losowe pop-up, który chce kliknąć na podejrzane łącza, aby zaktualizować program na komputerze. Częściej niż nie takich aktualizacji wyskakujących okienek okazują się fałszywe.

Również podczas pobierania oprogramowania z Internetu, to zawsze najlepiej wybrać tryb zaawansowany lub niestandardowe kreatora instalacji. W ten sposób można mieć pełną kontrolę nad procesem instalacji i można łatwo wyświetlić pełną zawartość pakietu oprogramowania. Często deweloperzy przepakować programy i aplikacje i połączyć je razem z malware. Obecność takich złośliwy pasożyt nie będą poprawnie ujawniane. To jest powód, dlaczego użytkownicy są niepomny na fakt, że rzeczywiście instalują wirusa na komputerze. Jednak jeśli naszych porad, będzie być w stanie usunąć zaznaczenie niechcianych programów, które uznają za podejrzane lub nigdy nawet wiedział, że został pobrany.

Przeglądarka porywacze somolotu są nie do końca ‘wirusy’. Wpływają one na przeglądarce tylko, nie jest to system komputerowy. Nadal nie należy lekceważyć i muszą być usunięte jak najszybciej wykryć ich obecność na komputerze. Istnieją ukryte zagrożenia za pozornie nieszkodliwe reklamami, które są generowane przez złośliwe oprogramowanie. Często, reklamy i wyskakujące okienka będą wyświetlane jako ekskluzywne oferty i sprzedaży, oferty specjalne i kupony, miga wiadomości, fałszywe żądań aktualizacji, itp

nie może wpaść w tę pułapkę. Cokolwiek robisz-nie klikaj na nich! To jest dokładnie to, co cyberprzestępcy chcą Ci zrobić. Takie ogłoszenia może przekierowanie do potencjalnie zainfekowane źródła, które starają się otworzyć backdoory dla innych hakerów. Przez nich oni uruchomić różnych zagrożeń, takich jak adware, spyware, robaków, trojanów lub nawet szkodnika! Być może jedno kliknięcie od przyznania hakerom dostęp do informacji osobistych takich jak, ale nie ogranicza się do adresów IP, numery kart kredytowych, hasła, poświadczenia konta bankowego, identyfikatory logowania, itp. Jeśli chcesz powrócić do przeglądania spokojne i wolne od reklam, trzeba jak najszybciej usunąć ten złośliwy pasożyt! Przeczytaj nasze instrukcje poniżej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Usuwanie wirusów Yow Winner Prize

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Yow Winner Prize wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *